11.6.2021 (Webnoviny.sk) – Pri dopravnej nehode v obci Dvorianky v okrese Trebišov sa vo štvrtok večer zranili štyri osoby. Dve osoby utrpeli zranenia s dobou liečenia do sedem dní a dve osoby s predpokladanou dobou liečenia do 42 dní. Na sociálnej sieti o tom informovala košická krajská polícia.

Vo štvrtok viedol 50-ročný muž z okresu Vranov nad Topľou motorové vozidlo značky Škoda Felícia po vedľajšej ceste v obci Dvorianky v okrese Trebišov, pričom pri vjazde do križovatky nerešpektoval dopravnú značku Stoj, daj prednosť v jazde a vošiel do jazdnej dráhy po hlavnej ceste jazdiacemu motorovému vozidlu značky Audi A3, ktoré viedol 27-ročný muž z okresu Trebišov.

Po zrážke motorové vozidlo Škoda Felícia otočilo a odrazilo do motorového vozidla Škoda Scala, ktoré stálo na náprotivnej strane križovatky a ktorého 34-ročná vodička dávala prednosť v jazde motorovému vozidlu Audi.

Bezprostredne po dopravnej nehode boli vodiči motorových vozidiel podrobení dychovým skúškam s negatívnym výsledkom. Dopravná nehoda je v štádiu skráteného vyšetrovania.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: dopravná nehoda, polícia
Zdroj: Webnoviny.sk – Dopravná nehoda v Dvoriankach si vyžiadala štyri zranené osoby, vodič nedal prednosť na hlavnej ceste (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mohlo by vás zaujímať

Ako ovplyvnila pandémia informatizáciu Slovenska?

Informatizácia verejnej správy je vo svete a vyspelých krajinách úplnou samozrejmosťou. Zjednodušuje život občanom, podnikateľom a v neposlednom rade aj samotným úradníkom.

Česko zaviedlo pri vstupe do krajiny nové bezpečnostné opatrenie, Slovensko je stále rizikovou oblasťou

Nové opatrenie sa však podľa slovenského ministerstva zahraničia netýka vysoko rizikových krajín.

Sulík kritizuje Matoviča, jeho cestu do USA označil za chybu

Expremiér Igor Matovič informoval o ceste do USA ešte v stredu 12. mája.

Súd vytýčil pojednávanie s bývalým námestníkom SIS Borisom Beňom, rozhodovať bude o vine a treste

Bývalý námestník riaditeľa Slovenskej informačnej služby (SIS) je stíhaný pre zločin prijímania úplatku a ďalšie prečiny.