22.7.2021 (Webnoviny.sk) – Príslušníci Národnej kriminálnej agentúry (NAKA) podali trestné oznámenie pre bleskový zásah mobilnej jednotky Úradu hraničnej polície zo Sobraniec, ktorý sa uskutočnil v stredu 21. júla v Pezinku.

Podľa portálu televízie Joj noviny.sk pomáhajú zasahujúci policajti zo Sobraniec inšpektorom rezortu vnútra pri vyšetrovaní údajných zmanipulovaných výpovedí svedkov v prípadoch Očistec a Judáš.

Portál už v stredu upozornil na zásah špeciálnej jednotky na operatívcov NAKA pri ich ceste na Úrad špeciálnej prokuratúry v ranných hodinách. „Príslušníci NAKA podali v tejto veci trestné oznámenie,“ uviedla polícia pre portál noviny.sk. Bližšie podrobnosti odmietla uviesť.

Viac k témam: kauza Judáš, kauza Očistec, trestné oznámenie
Zdroj: Webnoviny.sk – NAKA podala trestné oznámenie na políciu zo Sobraniec, ich zásah mal súvis s kauzami Očistec a Judáš © SITA Všetky práva vyhradené.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mohlo by vás zaujímať

Ako môže strava založená na rastlinách pomôcť planéte?

Rastlinná strava sa stáva dôležitou súčasťou našich stravovacích návykov. Mnoho  ľudí si uvedomuje jej zdravotné benefity, preto je tiež stále častejšie uprednostňovaná vzhľadom na spoločenskú zodpovednosť najmä v súvislosti s klimatickými zmenami a stavom životného prostredia.

Odvolacia komisia rozhoduje o disciplinárnom treste pre bývalého generálneho prokurátora Trnku

Disciplinárna komisia vlani znížila Trnkovi základný plat o 15 percent na obdobie troch mesiacov.

Premiér Heger je vďačný za kvalitných vedcov na Slovensku a ľutuje, že z pandémie je politika

Eduard Heger tiež zdôraznil, že je potrebné posilniť spôsob prihlasovania na očkovanie.

Ústavný súd v Arménsku potvrdil výsledky volieb, strana úradujúceho premiéra má väčšinu

Občianska zmluva premiéra Nikola Pašinjana získala v 107-člennom parlamente dovedna 71 kresiel, zatiaľ čo opozičná Arménska aliancia, ktorú vedie premiérov hlavný rival, bývalý prezident Robert Kočarjan, disponuje 29 mandátmi.