22.7.2021 (Webnoviny.sk) – Obvinený Csaba Dömötör sa údajne priznal vyšetrovateľom policajnej inšpekcie, že v prípade Očistec podal zmanipulovanú výpoveď. Uvádza to portál TV Joj noviny.sk. s tým, že televízia sa informáciu snaží overiť.

Portál tiež informuje, že polícia v rámci pátrania po ďalších obvinených svedkoch Petrovi Petrovovi a Matejovi Zemanovi vykonala zásah na jednom z bratislavských hausbótov.

„Približne 16 kukláčov vybilo dvere na uvedenej adrese na pokyn vyšetrovateľov Úradu inšpekčnej služby. Zásah vykonali kukláči preto, lebo si vyšetrovatelia mysleli, že by v hausbóte mohli zadržať hľadaného Mateja Zemana,“ uvádzajú noviny.sk.

Pri zásahu podľa portálu hľadaného v dome na vode nenašli, boli v ňom len jeho príbuzní, ktorí hausbót aj vlastnia. Portál dodáva, že Peter Petrov aj Matej Zeman sú po odhalení informácií, že inšpekcia plánuje rozsiahle zatýkanie svedkov, policajtov a prokurátorov konajúcich v medializovaných prípadoch, mimo republiky.

Viac k témam: kauza Očistec, pátranie, policajný zásah, výpoveď
Zdroj: Webnoviny.sk – Obvinený Dömötör z kauzy Očistec údajne priznal zmanipulovanú výpoveď, kukláči zatiaľ nenašli hľadaného svedka © SITA Všetky práva vyhradené.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mohlo by vás zaujímať

Pražský hrad osvietil nápis Velezrada, Zeman má byť údajným agentom nepriateľskej krajiny

Upozornila na to organizácia Zastavme velezradu.

20 € zadarmo a Bonus bez limitu! Niké spustila novú kampaň

Niké pred blížiacimi sa MS v hokeji spustila neprehliadnuteľnú kampaň s hlavnou hviezdou, legendárnym brankárom Jánom Lašákom.

Hasiči v Trenčíne zasahovali pri požiari bytu, o život prišla jedna osoba

Zasahujúci hasiči museli z priľahlých bytov evakuovali šesť osôb.

Kovařík čelí pre zastavenie zásahu inšpekčnej služby vážnemu problému, jeho konanie preveria

Policajný prezident mal zásah zastaviť už v čase, keď bol s rodinou odcestovaný na dovolenke.