6.5.2021 (Webnoviny.sk) – Ministerka spravodlivosti Mária Kolíková (Za ľudí) zodpovedala na poslaneckom klube hnutia Sme rodina všetky otázky poslancov k podnikaniu jej rodinnej firmy.

V diskusnej relácii televízie Joj Na hrane to povedal predseda poslaneckého klubu Sme rodina Peter Pčolinský s tým, že na základe toho nevidí dôvod na to, aby bola odvolaná zo svojej funkcie.

Mimoriadna schôdza, na ktorej má byť Kolíková odvolávaná z funkcie, bude v pondelok 10. mája so začiatkom o 10:00. Schôdzu iniciovala opozičná strana Smer – sociálna demokracia (Smer-SD).

Viac k témam: mimoriadna schôdza parlamentu
Zdroj: Webnoviny.sk – Pčolinský nevidí dôvod na odvolanie Kolíkovej, zodpovedala všetky otázky poslancov Sme rodina © SITA Všetky práva vyhradené.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mohlo by vás zaujímať

Bratislavské Staré Mesto bude pokračovať v rekonštrukcii Blumentálskej ulice, potrvá tri mesiace

Predbežné náklady na rekonštrukciu sú vyčíslené na necelých 950-tisíc eur.

Aké sú aktuálne možnosti pre vykurovanie a prípravu teplej vody v triede A0?

Vykurovanie a príprava teplej vody a ich vplyv na energetickú hospodárnosť budov boli hlavnou témou konferencie zameranej na energetickú hospodárnosť budov v triede AO.

Spotrebitelia ocenili novinky v privátnej značke COOP Jednoty, syrové nite a žihľavový šampón zvolili za najlepšie na trhu

Maloobchodná sieť COOP Jednota potvrdila povesť obľúbeného predajcu privátnych značiek. V každoročnom veľkom spotrebiteľskom prieskume Voľba spotrebiteľa-Najlepšia novinka 2021 uspela v kategórii Syry, a víťazstvom v kategórii Vlasová kozmetika prvý raz bodovala aj v nepotravinárskom sortimente.

V Poprade spustili službu zdieľaných elektrických kolobežiek, majú priniesť pozitíva

Mesto spustilo službu v spolupráci so súkromnou spoločnosťou. Požičať sa dajú prostredníctvom aplikácie Bolt.