4.6.2021 (Webnoviny.sk) – Košická polícia hľadá svedkov dopravnej nehody, pri ktorej sa vo štvrtok v autobuse zranili cestujúci. Na sociálnej sieti o tom informoval košická krajská polícia. Vo štvrtok okolo 15:30 doposiaľ neznámy vodič viedol doposiaľ nezistené vozidlo po ulici Štúrovej v Košiciach, od križovatky s Fejovou ulicou ku križovatke s Južnou triedou.

Pri prechádzaní zo stredného jazdného pruhu do pravého pruhu nedal prednosť v jazde autobusu s číslom 71, ktorý išiel v pravom jazdnom pruhu. Vodička v snahe zabrániť zrážke začala s autobusom prudko brzdiť, následkom čoho v autobuse spadli cestujúci, ktorí pri páde utrpeli rôzne zranenia. Šofér neznámeho auta z miesta odišiel bez splnenia si povinnosti účastníka dopravnej nehody.

V prípade, ak ste boli svedkom uvedenej dopravnej nehody, viete nám poskytnúť bližšie údaje k nezistenému vozidlu alebo jeho vodičovi, prihláste sa na Okresnom dopravnom inšpektoráte Okresného riaditeľstva PZ SR v Košiciach alebo na čísle 158,“ uviedla polícia. Informácie k uvedenej udalosti je možné polícii oznámiť aj prostredníctvo súkromnej správy na facebookovej stránke košickej krajskej polície.

Viac k témam: dopravná nehoda
Zdroj: Webnoviny.sk – Polícia hľadá svedkov nehody autobusu, zranili sa cestujúci a vodič auta z miesta odišiel © SITA Všetky práva vyhradené.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mohlo by vás zaujímať

Polícia pokračuje v hraničných kontrolách, rozhodnutie súdu vstúpi do platnosti až o pár dní

Najskôr musí byť zverejnené v zbierke zákonov.

Meteorológovia opäť varujú pred horúčavami, výstraha platí pre päť okresov na Slovensku

Na pozore by sa mali mať hlavne ľudia v okresoch Veľký Krtíš či Lučenec.

Od štátu môžete dostať až 90 eur. Ako získať sprostredkovateľský bonus?

Sprostredkovateľský bonus je finančná odmena pre ľudí, ktorí motivovali iných vo svojom okolí, aby sa dali zaočkovať.

Danko chce predísť konfliktu, má sa stretnúť s ruským veľvyslancom na Slovensku

Vláda podľa predsedu SNS Andreja Danka robí všetko pre to, aby zo Slovenska vyhostila ruských diplomatov.